Index    kontakt    online účetnictví, právo    o mně    levný ceník (speciální nabídka pro malé firmy - společnosti a fyzické osoby /OSVČ/)Online účetnictví a podnikový právník (Hustopeče, Brno, Břeclav, Velké Pavlovice, Mikulov, Pohořelice, Židlochovice)

Výhody online účetnictví a podnikového právníka (speciální nabídka levných účetních služeb pro malé firmy - společnosti a fyzické osoby /OSVČ/)

1) Vysoká odbornost a spolehlivost a má osobní neomezená majetková odpovědnost jako fyzické osoby za poskytnuté účetní služby.

2) Mé dostatečné pojištění odpovědnosti za poskytnuté účetní služby.

3) Účetní tiskové sestavy máte neustále u sebe na svém počítači v podobě souborů zabezpečených kódováním a heslem, proto není kdykoliv problém přejít k jiné účetní firmě se zajištěním kontinuity poskytovaných účetních služeb, je maximálně zabezpečeno riziko ztráty či zneužití účetních sestav, které jsou stále ve Vaší firmě pod Vaší osobní kontrolou prostřednictvím kódování a hesla, proto nemusíte spoléhat na věrnost a odbornou péči třetích osob jako při internetovém přístupu k účetnictví Vaší firmy.

4) Online komerční účetní služby na fakturu a práci podnikového právníka poskytuji levně . Práci podnikového právníka poskytuji pomocí zakódovaného emailu (viz níže) a telefonu podle dohody o provedení práce, která je zásadně bez státního zdravotního a sociálního pojištění placeného zaměstnavatelem.

Jak to funguje

1) Provedete zdarma download kódovacího a heslovacího programu .pdf souborů PDFMate Free PDF Merger High Security PDF encrypter od pro microsoft windows ověřeného vydavatele Anvsoft Inc. buď ZDE nebo na https://www.pdfmate.com/free-pdf-merger.html .

2) Naskenujete v .pdf formátu doklady, které požadujete zaúčtovat.

3) Pomocí shora uvedeného kódovacího a heslovacího programu zakódujete a zabezpečíte oteveření .pdf souboru/ů s účetními doklady předem domluveným otevíracím heslem (open password) ve shora uvedeném programu PDFMate Free PDF Merger z důvodu GDPR.

4) Pošlete nám účetní doklady v .pdf formátu na náš email daliborgruza@czechlawfirm.com .

5) Doklady zpracujeme nejpozději do 10 dnů od jejich doručení.

6) Do této doby Vám pošleme na Váš domluvený email příslušné účetní sestavy jako hlavní knihu, účetní deník, daňová přiznání, závěrku apod. zakódované a zabezpečené předem domluveným otevíracím heslem (open password) ve shora uvedeném programu PDFMate Free PDF Merger.
 

Zpět Pokračovat